Taky máte u nás na silnicích (a nejen tam) občas pocit, že si z vás všichni dělají legraci? Že Kocourkov se z knížky přenesl do reálu a vám nezbývá už nic jiného než se tupě smát? Tenhle pocit já mívám obzvlášť v pondělí ráno a většinou v okolí pražské Jižní spojky. 🙂 Pokud to máte podobně, pak vězte, že v tom nejste sami. Tohle video mě utvrdilo v tom, že všude jsou blbci, a že den blbec nemívám jen já.

Celé video se odehrává v malé části Ruska, která se jmenuje Tatarstan. Teď si z vás vážně nedělám legraci, tahle část Ruska si dokonce říká republika a leží zhruba 1 000 km na východ od Moskvy. No, a už podle jména je jasné, že tam se prostě nudit nemůžete. Nevím, kolik toho dotyčný řidič se svými kamarády nahrál a kolik z toho je realita, ale myslím, že o to až tak nejde. S něčím podobným se nejspíš setkal každý z nás, na tomto videu je těch situací jen poměrně dost vysoká koncentrace.

Určitě se podívejte na video, pobavte se a napište nám, jestli už se vám něco podobného někdy stalo. 🙂 Nejlepší je chodec na konci. Kdybych v tom autě za volantem seděla já, asi ho přejedu 😀

 

-AR-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.