Chevrolet Trax, úplně nový, sportovně-užitkový automobil, rozšíří portfolio značky Chevrolet, přičemž svůj debut absolvuje na Pařížském autosalonu v září 2012.

„Trax umožní značce Chevrolet vstup do rostoucího segmentu malých SUV. Bude se vyznačovat flexibilitou, nízkou spotřebou a ovládáním na úrovni osobního automobilu,“ řekla Susan Docherty, prezidentka a výkonná ředitelka Chevrolet Europe.

Prostorem pro pět pasažérů a velkým zavazadlovým prostorem plní Trax potřeby zákazníků ve více než 140 zemích. Malé SUV se objeví v evropských dealerstvích značky Chevrolet na jaře roku 2013, po uvedení zcela nového Chevroletu Malibu a velmi žádaného Cruze station wagon během roku 2012. Nová řada modelů v showroomech v celé Evropě je vynikajícím předpokladem dalšího růstu značky.

 

Trax vyjadřuje pevnost a schopnosti SUV s malými rozměry prostřednictvím svalnatého vnějšího tvaru a široké základny. Zatímco jeho vnější forma staví na globální estetice designu Chevroletů, v interiéru Traxu najdeme prvky obvyklé v dražších vozech.

Tisková zpráva/-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.