Ve Švédsku bylo opět otevřeno muzeum Saabu

Autor: Anina Russová - 26. 3. 2012


Saab zkomírá… Saab bude zachráněn… Saab opravdu končí… Tak přesně tyhle zprávy se posledních pár měsíců točí stále dokola. Teď k tomu cirkusu přibyla ještě jedna podobná zpráva. Ve Švédském Trollhättanu se tento víkend znovu otevřely dveře muzea severské značky.

Všichni fanoušci (včetně mě) díky tomuto kroku tak nějak doufají, že je to něco jako „znamení“ znovuzrození Saabu. Byla by opravdu převeliká škoda, kdyby ani poslední pokusy jednotlivých soukromých „mecenášů“, kteří se snaží Saab alespoň nějak postavit na nohy, nevyšly.

Pokud tedy v nejbližší době plánujete výlet do Švédska, pak vězte, že v průběhu roku 2012 bude muzeum otevřeno od 24. března do 17. června, a to od úterý do neděle od 11 do 16 hodin. Během vrcholící letní sezony od 25 června do 19. srpna bude otevírací doba pondělí až neděle od 9 do 17 hodin a konec roku (21. srpna do 22. prosince) bude otevřeno od úterý do neděle od 11 do 16 hodin.

Vstupné pro dospělé je 60 SEK (cca 160 Kč), děti (od 7 do 19 let) platí 40 SEK (110 Kč). Senioři a děti do šesti let mají vstup zdarma.

[nggallery id=575]

-AR-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru