hyundai_tucson_beast-praha_letnany- (3)

V Praze je k vidění filmový Hyundai Tucson „Beast“. Zahrál si ve snímku ‚Uncharted‘

Autor: Josef Pelikán - Zdroj: Hyundai - Foto: Pavel Srp - 19. 2. 2022


Jedna z hlavních hvězd nového snímku Uncharted, koncepční prototyp Hyundai Tucson „Beast“, přijíždí do České republiky. Od dnešního dne je až do konce příštího týdne k vidění v jednom z pražských obchodních center.

Fanoušci filmové adaptace úspěšné videohry Uncharted si mohou atraktivní terénní koncept na vlastní oči prohlédnout od soboty 19. do neděle 27. února, kdy bude Hyundai Tucson „Beast“ vystavený ve vstupním foyer letňanského multikina Cinema City.

Přečtěte si také:  Hyundai Motor Company otevřel svůj první výrobní závod v jihovýchodní Asii

Hyundai Tucson „Beast“ je upravenou verzí sériového modelu Hyundai Tucson , který se mimo jiné vyrábí ve výrobním závodu Hyundai Motor Manufacturing Czech v Nošovicích. Oproti standardní verzi je však koncept „Beast“ vybaven vyztuženými nárazníky, terénními pneumatikami a celou řadou dalších prvků výbavy pro outdoorové výpravy a dobrodružství. Prototyp Hyundai Tucson „Beast“ vytvořilo designové centrum značky Hyundai v Irvine v Kalifornii ve spolupráci se společností Sony Pictures.

Snímek Uncharted měl v českých kinech premiéru 10. února. Upravený Hyundai v něm září v rámci globálního partnerství, které bylo uzavřeno pro větší množství filmů v květnu 2020 se společností Sony Pictures. Hyundai Motor v tomto partnerství prezentuje svou vizi mobility zaměřené na člověka a realizované prostřednictvím produktových a technických inovací. Nová kampaň následuje po úspěšném partnerství společnosti Hyundai Motor s filmem „Spider-Man: Bez domova“, který je taktéž v programu kin a již se zařadil mezi deset globálně nejvýdělečnějších filmů všech dob.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek