prenosny pasivni antiradar RADAGO GO

Česká společnost vyvinula nové radarové detektory. V nabídce má pevné i přenosné verze

Autor: Josef Pelikán - Zdroj a foto: RADAGO - 8. 11. 2024


Platíte za autopojištění zbytečně moc?

Najděte nejlevnější nabídku během 2 minut a ušetřete až 4 500 Kč.

🔍 Porovnat ceny zdarma

Nezávazné srovnání • Okamžitý výsledek

Štítky: , , , , ,

11 názorů na “Česká společnost vyvinula nové radarové detektory. V nabídce má pevné i přenosné verze”

  1. Proč česká společnost vyvíjí něco co je v celé evropě a drtivé části civilizovaného světa zakázané a protizákonné???

    1. Z Vašeho příspěvku dedukuji, že ještě nejste vybouřený :) kde jsou radary nebo jedou čerti a měří, mě už vůbec nezajímá… asi trochu zpomaluji provoz :))

  2. Zdravím, používám antiradar už 20let, začal jsem Čínskou Kobrou ( šrot ).
    Potom pár antiradarů Beltronics a nakonec Escort ( dodnes ) a na ten nabízený Radago nemá. Bude to levná nebo naceněná reprodukce.

  3. Radarovy detektor pouzivam uz asi 20 let a nedam na nej dopustit. Vystridal jsem nekolik znacek jako Beltronics, Valentine One a naposledy Genevo. Musim uznat, ze to Radago vypada moc dobre a ze u toho premysleli. Apka se urcite bude hodit v dnesni dobe a podle webu by kamera u pevne sady mela umet cist znacky policejnich aut a to je teda bomba! Doufal jsem, ze nekdo neco takoveho vymysli…:-)

  4. Dobrý večer, nejsem v obraze, k jaké že bezpečné jízdě to přispívá ? Sygic na mě každých 5 metrů řve – před vámi je rychlostní kamera, že sotva lezu :) a to jako budou ječet zařízení dvě ? Nebo jak to je ? S pozdravem, P.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru