Carlex upravil Rolls-Royce Cullinan do extrémně luxusního jachtařského stylu. Je nepřehlédnutelný

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Carlex Design - 13. 8. 2022


Polskou firmu Carlex Design asi nijak důkladně představovat nemusíme. Ostatně, jejich úpravy interiérů už jsou legendární. A Rolls-Royce Cullinan také jistě znáte. Co ovšem už představit musíme, je nejnovější spojení Carlex Design a jednoho z nejluxusnějších SUV světa, které bylo inspirováno jachtařským světem. No, uznejte sami. V čem jiném přijet k luxusní lodi než právě v této verzi Cullinanu?

Přečtěte si také:  Carlex Design upravil BMW X6. Je teď hodně... oranžové

Carlex Design se většinou specializují výhradně na úpravy interiérů, ale tentokrát se zaměřili i na exteriér. Super SUV tak zdobí dvoubarevné černo stříbrné lakování, přičemž boky auta a nárazníky jsou v broušeném stylu. Naprosto nepřehlédnutelná jsou 22palcová kola a pod nimi se ukrývající černé brzdiče se stříbrným nápisem Yachting Edition.

Synonymem luxusního jachtařského života je pak hlavně interiér. Čalouněn je nejjemnější hnědou kůží, kdy loketní opěrka dostala grafiku kompasu. Mohutná palubní deska je v designu broušeného hliníku a upravená sedadla čalounění světlou kůží, lodní trup. Opěrky rukou, výplně dveří a stropnice pak je čalouněna hnědou Alcantarou. Polská firma neprozradila, na kolik taková úprava vyjde, je ale jasné, že levné to opravdu nebude. Ostatně, jako samo auto a jachtařský styl života.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek