Carlex_Design-BMW_X6_M-tuning- (4)

Carlex Design upravil BMW X6. Je teď hodně… oranžové

Autor: Radim Plachý - Zdroj a foto: Carlex Design - 7. 7. 2022


Carlex Design je známý evropský úpravce, který se primárně zaměřuje na úpravy interiérů, ale pár detailů prakticky vždy změní i na exteriéru. Podobně tomu bylo i na BMW X6 M, kterému přidal na oranžové barvě. Tu najdeme nejen po celé kabině, ale i zvenku.

Interiér tohoto BMW X6 M byl zcela proměněn, původní čalounění ustoupilo novému, které je z majoritní části v oranžové barvě. Oranžová jsou všechna sedadla, palubní deska, středový tunel, výplně dveří, ale také volant anebo volič převodovky. Tahle oranžová je prvotřídní kůže, kterou podle Carlex Design používá pro svá auta Lamborghini.

Přečtěte si také:  Driftoval na parkovišti a pak policistům ujížděl rychlostí přesahující 200 km/h. Zastavil ho zátaras a namířené zbraně

Koberečky (s oranžovým obšitím), sloupky a stropnice jsou přečalouněny černou Alcantarou a společně s černými bezpečnostní pásy tvoří k oranžové barvě povedený kontrast. Některé prvky obložení interiéru jsou tvořeny karbonem.

Zvenku je auto lakováno do modré barvy, kterou doplňují oranžové linky kolem celého auta. Na auto putoval také nový bodykit, který je z karbonu, a sestává z nasávačů vzduchu v předním nárazníku, spojleru pod předním nárazníkem, nástavců prahů, ale také třeba zadního difuzoru.

Přečtěte si také:  Černočerný Rolls-Royce Cullinan Hayula dostal díly z karbonu a pořádnou výkonovou injekci

Na technice Carlex Design neměnil nic. Jde tedy o sériové BMW X6 M, které má pod přední kapotou dvěma turbodmychadly přeplňovaný motor V8 s objemem 4,4 litru. Jeho výkon je ve verzi Competition 460 kW/625 koní a točivý moment vrcholí 750 Nm. Poháněna jsou všechna čtyři kola, což napomáhá zrychlení z 0 na 100 km/h za 3,8 sekundy. Maximální rychlost je elektronicky omezena na 250 km/h, případně za příplatek dokonce až na 290 km/h.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek