Bugatti_Veyron_Grand_Sport_Vitesse_Cristiano_Ronaldo_nehoda

Bugatti Veyron Cristiana Ronalda skončilo po nehodě ve zdi. Škody budou vysoké

Autor: Radim Plachý - Zdroj: twitter.com, Cronica Balear - Foto: Bugatti - 26. 6. 2022


Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro je jedním z nejlepších fotbalistů všech dob. Díky svému umu s míčem si dokázal vydělat spoustu peněz, za které si kupuje i exkluzivní auta jako například Bugatti Veyron. Jenže to je teď po nehodě do zdi ošklivě poškozeno.

Slavný fotbalista vlastní exkluzivní Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse, které si s sebou (společně s Mercedes-Benzem třídy G) vzal na dovolenou v pronajaté rezidenci na Mallorce. Odletěl sem nejen s rodinou, ale také s několika svými zaměstnanci včetně bodyguardů.

Přečtěte si také:  V České republice je na prodej Bugatti Veyron. Stojí víc, než když bylo nové

A právě jeden z bodyguardů se posadil za volant 1200koňového Bugatti a havaroval s ním. Vypadá to, že jel příliš rychle, vyletěl ven ze silnice a naboural do zdi. Zeď se zřítila k zemi a auto zůstalo mimo silnici. Škody snad nebudou příliš vážné, ale cena opravy bude zcela jistě astronomická. Vždyť cena samotného auta je dnes více než dva miliony eur, tedy přes 50 milionů korun.

Nehoda se podle tamního magazínu Cronica Balear stala v městečku Bunyola, které se nachází nedaleko hlavního města španělského ostrova Palma de Mallorca. Podle informací došlo při nehodě jen ke škodám na majetku, k žádnému zranění nedošlo. I samotný bodyguard odešel bez škrábnutí.

Ačkoliv se lidé z týmu Cristiana Ronalda snažili, aby se o nehodě nikdo nedozvěděl a auto se snažili co nejrychleji zakrýt a schovat, nepovedlo se jim. Lidem se poškozené Bugatti Veyron nafotit podařilo a snímky sdíleli na sociální sítě.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek