Bugatti dalo vzniknout opravdu jedinečnému kulečníkovému stolu. Je navržen, aby čelil i vlnám oceánu

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Bugatti - 6. 6. 2022


Kdo hledá asi nejzajímavější hyperauto světa, s největší pravděpodobností se vydá k Bugatti. A kdo by býval čekal, že stejným směrem se vydá i ten, který si chce zahrát opravdu jedinečnou partii kulečníku…

Bugatti se totiž už dávno nevěnuje jen svým vpravdě exkluzivním autům, ale sem tam se pustí i do jiných odvětví. Před nedávnem to bylo exkluzivní šampaňské, teď je to neméně zajímavý kulečníkový stůl.

Přečtěte si také:  Jedinečná karbonová lahev s prvotřídním šampaňským Bugatti byla prodána. Čeká ji ještě úprava dle přání majitele

Ten vznikl ve spolupráci Bugatti a španělského specialisty na karbon a výrobky z něj, firmy Ixo. Celkem bude vyrobeno jen 30 kusů, nicméně automobilka cenu nezveřejnila. Prozradila ale několik zajímavých detailů. Kulečníkový stůl je inspirován modelem Chiron a byly na něj použity prakticky totožné materiály, jaké obsahuje i auto. Stůl je tak zdoben karbonem, kůží a leštěným hliníkem. Mimochodem, vyrábí se v Německu a ručně.

Stůl má ve své výbavě i gyroskop, který je schopen jej během pěti milisekund vyrovnat do roviny, třeba pokud budete chtít hrát třeba na lodi. Veškeré vyrovnávání a práce mechanismu samozřejmě probíhá za naprostého ticha. Na hru a pohyb koulí dohlíží kamera, něco jako jestřábí oko na tenise. A Bugatti, aby to bylo kompletní, ke stolu ještě nabízí dvojici z karbonu vyrobených tág. Stůl jako takový je vyroben z italské břidlice té nejvyšší kvality.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek