Honda s potěšením oznamuje, že navázala partnerství s nově vytvořeným ženským profesionálním cyklistickým týmem Wiggle Honda Women’s Pro Cycling Team, který se letos poprvé zapojí do silničních závodů světové úrovně.

Tým Wiggle Honda Pro Cycling založila v roce 2012 jeho majitelka, manažerka a šampionka Společenství národů Rochelle Gilmore. Na základě svých dlouholetých zkušeností s vedením řady australských ženských cyklistických týmů a díky svým rozsáhlým jezdeckým zkušenostem si Gilmore dala za cíl vytvořit ženský profesionální tým kladoucí velký důraz na sportovní výkony.

Díky talentovaným cyklistkám z Evropy i z celého světa (včetně šampionek a olympijských medailistek) a silnému zastoupení týmu v nejvýznamnějších závodech a aktivitách v průběhu celého roku chystá společnost Honda ve spolupráci s týmem řadu kampaní, které zákazníkům v celé Evropě nabídnou řadu skutečně atraktivních příležitostí.

 

V rámci partnerství týmu Wiggle Honda a automobilky budou jezdkyně na silnicích doprovázet čtyři označené vozy Honda Accord a dva vozy CR-V, které týmu v jeho nabitém programu mezinárodních závodů a aktivit poskytnou v průběhu celého roku 2013 nezbytné zázemí.

Vzhledem k podpoře hlavních sponzorů – společností Wiggle a Honda – je Gilmore přesvědčena, že se jí nyní podaří přeměnit její sen v realitu. Rochelle Gilmore říká: „Jsme podporou firmy Honda velmi potěšeny. Honda je významná globální značka, která staví na inovacích a vysoké úrovni profesionality. To jsou vlastnosti, které jsou v úzkém souladu s filozofií našeho týmu. Přístup týmu Wiggle Honda spočívá ve snaze zajistit svým sportovkyním co nejlepší prostředí a podmínky k tomu, aby ze sebe dokázaly vydat co nejlepší výkony. Těšíme se na rozvoj naší spolupráce se značkou Honda a na společnou účast v řadě zajímavých akcí.“

Christoph Rust, PR manažer společnosti Honda Europe, k tomu uvedl: „Jsme potěšeni, že můžeme s týmem Wiggle Honda Pro Team spolupracovat. Cyklistika má velký potenciál a zájem o ni mezi rekreačními jezdci i mezi profesionálními sportovci stále vzrůstá. K tomuto růstu přispěly i loňské olympijské hry v Londýně. Naše partnerství se neomezuje pouze na propagaci a šíření povědomí o značce. Představuje skvělý základ pro vytvoření nových příležitostí, jak se angažovat ve společnosti a v prostředí, které přitahuje zájem velkého množství lidí.“

Tým Wiggle Honda Pro Cycling se příští víkend zúčastní ženského závodu Ladies’ Tour v Kataru. Další informace o týmu Wiggle Honda, výsledky a plán závodů naleznete na internetových stránkách www.wigglehonda.com.

Tisková zpráva/-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.