2021-SsangYong_Rexton-facelift- (1)

Modernizovaný SsangYong Rexton startuje na českém trhu. Už v základu má čtyřkolku a stojí 900 tisíc

Autor: Josef Pelikán - Zdroj a foto: SsangYong - Tisková zpráva - 10. 5. 2021


SsangYong dnes oficiálně zahajuje prodej nového modelu Rexton na českém trhu. V rámci modernizace prošel výraznou úpravou designu v exteriéru a interiéru a především dostává nové technologie. Mimo to nabízí nový Rexton i silnější motor 2.2 e-XDI se 149 kW resp. 202 k a 441 Nm a nově 8stupňovou automatickou převodovku.

Na českém trhu startuje SsangYong Rexton na částce 899 900 Kč s DPH. Za tuto cenu již nabízí pohon všech čtyř kol, osmistupňovou automatickou převodovku a bohatou standardní výbavu.

Přečtěte si také:  Hyundai Staria Van má české ceny. K dispozici je ve třech výbavových stupních

Společně se zahájením prodeje nabízí SsangYong také limitovaný akční model nový Rexton Premium+. Ten je postavený na výbavové verzi Premium. Navíc v této limitované akční nabídce zákazník získává paket PREMIUM+ v ceně 70 000 Kč zdarma.

Nový Rexton je vybaven nejmodernějšími asistenty zvyšujícími bezpečnost a komfort jízdy. Svým cestujícím poskytuje pohodlí luxusního vozu, mimořádně veliký zavazadlový prostor a opravdové terénní schopnosti. K dispozici je nový Rexton zákazníkům ve dvou výbavových verzích – Clever a Premium. Obě verze obsahují bohatou standardní výbavu (např. pohon 4×4, 8stupňovou automatickou převodovku, automatickou 2zónovou klimatizaci, kožená sedadla či LED světlomety), která se dá dále rozšířit pakety. Výbavová verze Premium v základu oproti verzi Clever navíc obsahuje např. 9,2“ dotykový displej infotainmentu se smart audio multimédia systémem, 12,3“ FULL HD LCD přístrojovou desku, interiér v provedení prošívaná kůže, ventilované sedáky předních sedadel, ambientní osvětlení interiéru či 18“ kola.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek