[Not a valid template] Novým vedoucím divize Audi společnosti Import VOLKSWAGEN Group byl s účinností od 1. prosince 2011 jmenován Michal Čížek, dosavadní vedoucí divize SEAT. Ve funkci střídá Petra Neústupného, který ze společnosti odchází. Divizi SEAT bude do jmenování nového vedoucího řídit generální ředitel IVG Rudolf Javurek.

Čtyřicetiletý Michal Čížek, MBA působí u společnosti Import VOLKSWAGEN Group třináct let a prošel zde různými manažerskými pozicemi. Začínal jako vedoucí oblasti u značky Volkswagen osobní vozy, poté přešel do divize Audi, kde pracoval nejprve jako vedoucí oblasti a později byl jmenován vedoucím prodeje a zástupcem vedoucího divize.

„Značka Audi je již šestnáct let nejúspěšnější prémiovou značkou na českém trhu,“ říká Michal Čížek. „Můj návrat k Audi chci proto samozřejmě zaměřit na další posílení této pozice a zejména na ještě větší důraz na spokojenost zákazníka. Zákazník Audi musí v každém okamžiku jasně cítit, že se o něj stará tým nejzkušenějších profesionálů na trhu, kteří mu poskytují ty nejlepší služby a servis.“

Michal Čížek je absolventem Institutu pro průmyslový a finanční management. Ve volném čase se věnuje rodině a čas si najde i na koníčky, k nimž patří tenis, jízda na motocyklu a vše co souvisí s motorismem.

Tisková zpráva/-PS-