V přiloženém videu můžeme vidět hned dva pitomce za volantem. Ten první se na několikaproudou silnici připojuje poněkud rychleji a než by možná měl. Někdo by řekl, že je to až nebezpečný manévr, ale nutno říct, že dotyčný nikoho neohrozil ani neomezil. Prostě jel jen svižněji. Měl ale smůlu, protože si jeho manévru všimla policejní hlídka, která ho nenechala bez reakce.

A ten druhý? To je podle nás řidič auta, které má za čelním oknem kameru, která vše natočila. Ta jeho opravdu až hnusně škodolibá radost z toho, že se za tím pospíchajícím šoférem rozjela policie, je prostě smutná. Jak má radost, že si na něj ruka zákona došlápne a že jistě skončí minimálně s pokutou.

My víme, že “piráti” nemají na silnicích co dělat. My víme, že bezpečnost by vždy měla být na první místě. Vadí nám ale, že k sobě jako řidiči nedokážeme být ohleduplní a slušní. Jen se podívejte kolem sebe a vzpomeňte si, kolikrát vás někdo chtěl na silnici vychovávat nebo kolikrát na vás troubil, protože jste v koloně někoho pustili před sebe. A ta nepříjemná škodolibost v hlase řidiče auta s kamerou patří do stejné kategorie. Kdyby se raději věnoval tomu, že se jezdí vpravo a ne uprostřed…