Společnost Porsche Inter Auto CZ se stává oficiálním autorizovaným servisem značky Bentley pro Českou republiku. Zároveň bude dalším prodejním zastoupením Bentley na českém trhu.

Prodej a servis modelů Bentley bude probíhat v prostorách Porsche Praha Smíchov, kde na zákazníky čeká proškolený tým prodejců a servisních techniků. V nabídce budou i ojeté vozy této značky.

„Jako nejúspěšnější prodejce luxusních vozů v ČR máme řadu zkušeností. Naším cílem je etablovat Bentley na českém trhu a zvýšit počet zákazníků. Ročně chceme prodat 20 – 25 vozů, očekáváme zájem zejména o model Continental GT. Už nyní registrujeme na vozy značky Bentley několik závazných objednávek,“ říká Anna Gruberová, ředitelka komunikace Porsche Inter Auto CZ.

Zájem o tuto luxusní značku v České republice v poslední době stoupá. V roce 2010 se zde prodalo 15 vozů, v letošním roce to bylo již 25 aut. Od roku 1998 patří značka do koncernu Volkswagen AG. Bentley v současné době nabízí dvě modelové řady – Continental (verze GT, GTC, Flying Spur) a Mulsanne.