Před časem jsme  vám ukazovali přehled těch podle nás nejzajímavějších a nejluxusnějších garáží světa. Tohle je totiž téma pro každého fanouška aut neustále otevřené. Ono když už máte to štěstí a garáž máte, je neustále co upravovat a těch variant toho, co v takové garáži parkovat je opravdu nepřeberné množství. 🙂 Ale pak se najdou tací, kteří slovo garáž nebo slova stylové parkování povznesou na vyšší úroveň.

Jednoho takového pána vám dnes prostě musíme představit. Jmenuje se Richard Moriarty a kromě toho, že je velmi bohatý a kromě toho, že má skvělý vkus, je také velkým fanouškem automobilky Lamborghini. A svou vášeň pro tyto italské vozy si přenesl i do svého famózního domu. Hned vám to vysvětlím.

Představte si, že máte velké skleněné schodiště a na stěně nad ním je spoustu místa. Většina z nás by si na tu volnou zeď pověsila třeba obraz. Ti štastnější rovnou originál od nějakého známého umělce. Ale Richard ne. Ten si na zeď nechal nainstalovat jedno ze svých aut – Lamborghini Countach. A upozorňuji vás, že opravdu nejde o žádnou maketu. Vůz je zcela originální a funkční! To prostě nemá chybu!

 

Nevím, jestli by se mi z toho tak úplně chtělo utírat prach, ale jako dekorace tohle opravdu nemá chybu. Obávám se, že nic originálnějšího si nad schody pověsit vážně nemůžete. 🙂 Vím jen o jednom jediném Lamborghini, které také visí na zdi. A to je Murcielago v barvě šampaňského, které je stejně pověšeno v hlavním sídle automobilky Lamborghini ve městě Sant’Agata.

Tak co, nechali byste si na zeď připevnit také nějaký svůj oblíbený vůz nebo byste tam přece jen raději nechali obraz? 😀

-AR-

 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.