Dlouhé zimní večery jsou už za dveřmi, bohužel, a kdybyste náhodou nevěděli, jak je trávit, tak pro vás mám docela zajímavý tip na výlet. Ve starých hutích Völklinger, které se nacházejí poblíž Saarbrückenu v Německu, byla otevřena opravdu hodně zajímavá výstava  s názvem “The Myth of Ferrari – Photography by Günther Raupp”.

V Blower Hall, která je – stejně jako část starých hutí – součástí dědictví UNESCO, je vystaveno více než 50 fotografií Günthera Rauppa, několik jeho starých kalendářů věnovaných této značce a také několik vozů se vzpínajícím se hřebcem na kapotě. Nechybí samozřejmě fotografie slavných jmen spojených s touto značkou. Mezi ty nejznámější patří Alberto Ascari, Juan Manuel Fangio, Niki Lauda a nebo Michael Schumacher.

Podívejte se na několik málo ukázkových fotografií a také na krátké video z otevření této jedinečné výstavy. Pokud by vás výstava opravdu zaujala a rozhodli byste se udělat si výlet, pak vězte, že výstava probíhá od 22. září 2012 do 20.ledna 2013 a otevřeno je denně od 10 do 18 hodin. Přesnější informace naleznete zde.

 

-AR-