Vítáme vás podruhé (a snad již naposledy) na novém internetovém portále o automobilismu obecně: auto-mania.cz. Pro vysvětlenou, proč podruhé… Po prvním „slavnostním“ spuštění v pondělních (5.12.2011) dopoledních hodinách, se objevila těžko předvídatelná skutečnost. Náš název se při vyslovení jevil zaměnitelným s jiným, podobně zaměřeným serverem, což se nikomu nelíbilo. Raději jsme se proto rozhodli pro změnu názvu a přestěhovali se na novou adresu. Nedivte se tedy, pokud ve starších článcích naleznete slovní spojení auto-zurnal.cz nebo logo s tímto textem na fotografiích.

Doufejme, že se nám podobné nepříjemnosti již vyhnou oklikou a budeme vám přinášet zajímavé čtení a články, které vás budou zajímat a bavit! Nebojte se stát součástí našeho portálu! Pokud budete mít jakýkoliv námět na to, co bychom měli rozebrat, o čem napsat nebo byste rádi publikovali přímo svůj vlastní článek, napište nám na redakce@auto-mania.cz!

Za celý tým auto-mania.cz vám přeji příjemné čtení a pokud se vám náš portál líbí, dejte o něm, prosím, vědět i svým známým!

 

 

Pavel Srp
šéfredaktor