Módní kolekce ve stylu Porsche přichází s novinkami pro zimní sezonu. Kolekce Porsche Design Driver’s Selection, která čítá desítky stylových doplňků a předmětů, je aktuálně obohacena o několik produktů speciálně vytvořených pro Vánoce 2011. Od listopadu je k dispozici v Porsche Centrech v Praze a Brně, které provozuje společnost Porsche Inter Auto CZ, výhradní dovozce a prodejce vozů Porsche v České republice.

Zimní kolekce Porsche Design Driver’s Selection zahrnuje dámské i pánské oblečení a doplňky, kancelářské i sportovní potřeby a několik exkluzivních hraček pro děti. Vše inspirováno vozy Porsche.

Sběratelé ocení například model Porsche 911 Carrera v měřítku 1:43, který byl vytvořen u příležitosti příchodu nové verze 911, typového označení 991, na trh. Speciálně pro letošní Vánoce vznikla také sada kávových šálků ve stylu Porsche.

 

Malým závodníkům jistě udělá radost souprava se závodní dráhou, která zahrnuje dva modely Porsche 911 GT3 Cup. Dalším zajímavým produktem jsou například i dětské sáňky vytvořené podle modelu 918 Spyder.

Velká část kolekce je věnována 75. narozeninám Ferdinanda Alexandra Porsche, vnuka zakladatele značky. Od roku 1972 vznikaly z jeho pera nadčasové designové ikony, v čele s legendárním modelem 911. Toto výročí si můžete připomenout díky limitované edici oblečení a doplňků s logem 75 let F. A. Porsche.

Kompletní nabídka ze zimní kolekce je k dispozici na online shopu!

Tisková zpráva/-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.