Vášeň pro rychlost, eleganci a propracované detaily najdete nejen u vozů Porsche, ale rovněž v originální designové kolekci Porsche Design Driver’s Selection. Ta, stejně jako před Vánoci, tak i nyní u příležitosti rychle se blížícího svátku sv. Valentýna nabízí několik novinek. K dispozici je v Porsche Centrech v Praze a Brně.

Červená valentýnská barva dominuje sérii produktů s označením „917 Salzburg Design Porsche 911“, která připomíná slavnou verzi legendárního modelu 911. Najdete mezi nimi například pánské hodinky, sportovní tašku, sběratelské hrnky nebo PC myš ve tvaru Porsche 911.

Mezi další novinky patří například jízdní kolo Porsche Bike RS s ergonomickými komponenty vyrobenými z uhlíkových vláken. Zejména pro sběratele je určen malý model vozu 917 Coupé KH, který v roce 1971 dosáhl celkového vítězství v legendárním 24 hodinovém závodě v Le Mans.

 

Muži mohou své partnerky potěšit luxusním tričkem s límečkem, stylovou bundou nebo kabelkou. Pánům jistě udělá radost tričko se závodním motivem, kožená bunda či některý z mnoha elegantních doplňků.

Kolekce oblečení a doplňků Driver’s Selection v originálním designu Porsche nabízí kromě oděvů pro sport a volný čas také sluneční brýle, vybavení na golf, příruční a cestovní zavazadla, přívěsky na klíče nebo kancelářské doplňky.

Veškeré zboží naleznete nejen v Porsche Centrech v Praze a Brně, ale také na internetových stránkách.

Tisková zpráva/-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.