Určitě znáte německý seriál o dálniční policii s nesmrtelným Simírem Gerkhánem. V každém z dílů rozbijí minimálně několik desítek aut. Jenže to není nic ve srovnání s novým americkým filmem „A Good Way To Die Hard“ neboli dalším pokračováním série Smrtonosné zbraně. V tomto filmu totiž půjde o dosud největší automobilovou nehodu na světě.

V jedné jediné scéně najednou filmaři rozbijí rovnou 132 aut, ovšem tak, že je půjde odvézt už jen na vrakoviště. Ani to ale není konečné číslo. V celé scéně bylo poškozeno celkem 518 (!!) aut. Mezi zničenými auty lze vidět také několik zbrusu nových Mercedesů-Benz třídy G (automobilka byla sponzorem filmu) či zcela nové Lamborghini. Několik záběrů z tohoto neskutečného demoličního derby bylo vidět i v traileru, který jsme vám přinesli nedávno.

Podle oficiálního textu distributora, který zní: „Bruce Willis se vrací se svou nejslavnější filmovou rolí, tedy jako John McClane, „lidový“ hrdina, který díky svým schopnostem nakonec vždycky přežije všechno a všechny. Tentokrát se polda, jenž nebere rukojmí, vážně ocitne v nepravou chvíli na nepravém místě, když vyrazí do Moskvy, aby pomohl synovi Jackovi. Oba McClaneové mají brzy na krku vlčáky z místního podsvětí a proměňují ruskou metropoli ve válečnou zónu. Naštěstí zjistí, že z nich rozdílné pracovní metody dělají neporazitelné hrdiny,“ se rozhodně bude nač těšit.

 

V České republice se bude v kinech film vysílat v premiéře už ve čtvrtek 14.03.2013.

-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.