Bentley posiluje svou pozici na středoevropském trhu otevřením zastoupení Bentley Praha, které je součástí sítě Porsche Inter Auto CZ. Nové prodejní a servisní místo leží v srdci hlavního města ČR. Moderní showroom nabízí profesionální prodejní a poprodejní služby. Prodejní místo na ploše 250m² a servis vybavený nejmodernější technikou je součástí pobočky Porsche Praha-Smíchov a nachází se v ulici Vrchlického, v Praze 5.

Guillaume Chabin, oblastní ředitel společnosti Bentley Motors pro Evropu to komentuje: “Tržní podíl značky Bentley v České republice je jeden z nejvyšších v Evropě. Věříme, že na tomto trhu je silný potenciál a s potěšením otevíráme nové zastoupení v takto klíčové evropské lokaci.”

“Velmi mě těší rostoucí zájem o segment luxusních vozů v naší zemi. Prodejní potenciál značky Bentley v České republice, dokazuje již 13 prodaných vozů. V letošním roce očekáváme velmi úspěšné prodeje,“ říká Christian Lang, generální ředitel Porsche Inter Auto CZ.

 

David Liška, ředitel Bentley Praha říká: “Těším se, až přivítám nové zákazníky v našem moderním showroomu a nabídneme jim prvotřídní zážitek s produkty Bentley.”

Při dnešním slavnostním otevření byly v České republice poprvé představeny i nové modely Bentley Continental GT a GTC V8. Výborný motor 4.0 twin-turbo V8 v obou modelech představuje skloubení síly a nejlepší efektivnosti v dané třídě.

Tisková zpráva/-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.