Německý úpravce Lamborghini, společnost DMC, se rozhodl dobýt Ameriku a vzal to doslova od podlahy. Před pár dny společnost oteřela nový showroom na 11. Avenue uprostřed newyorského Manhattanu. Tohle místo si nevybrali jen tak náhodou… O pár výloh dále sídlí oficiální prodejce Lamborghini.

Když DMC přemýšleli jak nejlépe zaujmout milionáře na Manhattanu, padla volba na Lamborghini Gallardo LP560-4  a po vtisknutí finální podoby tenhle kousek pojmenovali Toro. U DMC dovybavili Gallardo sérií aerodynamických prvků vyrobených z uhlíkových vláken, které můžeme najít nejen v exteriéru, ale také v interiéru, kde jsou navíc uhlíková vlákna doplněná tou nejlepší kůží.

Při pohledu zvenku na první pohled zaujme nový zadní difuzor, spoilery, boční prahy a samozřejmě ani přední nárazník nezůstal v původním stavu. Nově jej zdobí elegantní spoiler (samozřejmě také z uhlíkových vláken).

 

A protože každý dort musí mít na vrchu tu pomyslnou třešničku, tak Toro nabídne úplně nový titanový výfukový systém, který motoru dodá ten správný zvukový projev.

Tak co říkáte tomuhle upravenému Italovi? Celkem povedené, že? 🙂

-AR-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.