Německý specialista na polepy karoserií a převleky vozidel, společnost Fostla Wrapping, si řekl, že přemění jeden z nejrychlejších kombíků na světě Audi RS6, navíc přidá úpravu výkonu od specialisty pana Mayera z MTM (Motoren Technik Mayer). Karoserie byla přelepena matnou modrou fólií a další fólie putovaly také na přední i zadní lampy. Z dalších designových drobností bychom mohli jmenovat karbonové „lízátko“ pod přední nárazník a karbonový difuzor v zadním nárazníku.

Sériové Audi RS6 pohání motor dvěma turby přeplňovaný motor V10 o objemu pěti litrů, který poskytuje řidiči výkon 429 kW/579 koní a točivý moment 650 Nm. Po úpravě od MTM se hodnoty dramaticky zvýší a výsledkem je 759 koní a 912 Nm! S takovými hodnotami dokáže tohle rodinné kombi uhánět maximální rychlostí až 348 km/h.

Auto se pohybuje na litých kolech o rozměrech 9 x 20 palců s ET29, jež jsou jsou obuta do pneumatik 275/35 R20. Pod nimi se pak ukrývají obrovské (420 mm) příplatkové brzdové kotouče Audi ceramic, které nemají se zastavením auta takřka na místě sebemenší problém.

 

Cena za celou úpravu zveřejněna nebyla, víme jen cenu za polep fólií a ta, věru, není lidová. Připravit si musíte 2 500€!

 

-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.