Společnost Toyota Motor Czech nyní přichází s více atraktivní nabídkou prodloužené záruky Toyota Extracare 3+2 / 160.000 km.

Toyota Extracare je komplexní pojistný program, představený v loňském roce, pokrývající mechanické i elektronické závady vašeho vozidla včetně komponent hybridního pohonu na srovnatelné úrovni, jako je standardní záruka výrobce na nové vozidlo. Toyota Extracare navazuje na záruku výrobce a prodlužuje ji o další dva roky na pět let nebo o 60.000 km na celkových 160.000 km. Platnost prodloužené záruky Toyota Extracare začíná po ukončení záruky výrobce (po 3 letech od uvedení do provozu nebo ujetí 100.000 km, dle toho, co nastane dříve) a končí po 24 měsících od této doby, nebo po dosažení 160.000 km na vozidle, dle toho, co nastane dříve.

Nově bylo rozděleno cenové pásmo prodloužené záruky Extracare na 4 základní třídy s cílem reflektovat současný stav v prodejích nových vozů Toyota na českém trhu. Právě zmíněné rozdělení cenového pásma na více tříd přináší nyní většímu spektru zákazníků cenové zvýhodnění prodloužené záruky Extracare. Současně bylo zavedeno cenové zvýhodnění pro majitele nových vozů, kteří využijí nabídky zakoupení prodloužené záruky Extracare v prvních 6 měsících od jeho předání.

  • Třída 1: Aygo, Yaris – 4 900 Kč (zvýhodněná cena), 5 900 Kč (základní cena)
  • Třída 2: Auris, Corolla  -9 900 Kč (zvýhodněná cena), 11 900 Kč (základní cena)
  • Třída3: Verso, Avensis, RAV4, Prius, Prius+, GT86 – 14 900 Kč (zvýhodněná cena), 17 900 Kč (základní cena)
  • Třída 4: Hilux, Land Cruiser – 29 900 Kč (zvýhodněná cena), 35 900 Kč (základní cena)
 

Součástí programu jsou také bezplatné celoevropské silniční asistenční služby Toyota Eurocare na další 2 roky bez omezení počtu ujetých kilometrů.

Asistenční služby Toyota Eurocare plynule navazují na asistenční služby poskytnuté na 3 roky při prodeji nového vozidla a prodlužují je tak na celkovou dobu 5 let bez omezení najetých kilometrů. Asistenční služby jsou poskytovány ve stejném rozsahu, jako na nové vozidlo. Jsou poskytovány zdarma 24 hodin denně po celé Evropě, v rámci služeb Toyota Eurocare můžete mimo jiné využít i silniční asistenci, odtahovou službu, náhradní dopravu, náhradní vozidlo, hotel a další.

Program prodloužené záruky Toyota Extracare máte možnost objednat u všech autorizovaných partnerů Toyota nejen při koupi nového vozu, ale také na stávající vozidlo Toyota s prokazatelnou historií předepsané servisní údržby, které není starší tří let od uvedení do provozu a nemá najeto více než 100.000 km. Prodlouženou záruku je nyní nově možno zakoupit na vozidlo dovezené ze zahraničí.

Při koupi záruky s novým vozidlem je možné cenu programu zahrnout do měsíčních splátek. Hlavní výhodou programu prodloužené záruky je to, že veškeré záruční opravy jsou prováděny pouze v autorizovaných servisech Toyota s použitím originálních náhradních dílů. Záruční oprava vozidla je vždy bez jakékoli finanční spoluúčasti zákazníka, je hrazeno 100 % nákladů na servisní práci a materiál. Výhodou je také vyšší zůstatková hodnota vozidla v případě prodeje vozidla, protože záruka přechází při prodeji na nového majitele.

Tisková zpráva/-PS-


Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.