Ve spolupráci se společností Toyota Financial Services Czech s.r.o. (TFSCZ) byla pro model Yaris uvedena na trh v ČR nová akční nabídka s názvem “Třetinky bez navýšení”. Jedná se o výhodný typ úvěru, při kterém zákazník zaplatí při koupi vozu pouze první třetinu z jeho celkové ceny. Po prvním roce pak zaplatí druhou třetinu a po dvou letech třetinu poslední a to vše bez skrytých poplatků a navýšení. Výhodou této novinky je rovněž komplexní pojištění s bezkonkurenčně nízkou sazbou.

Doba trvání spotřebitelského úvěru je 24 měsíců. Nabídka je platná v České republice pro modely Toyota Yaris objednané a předané od 22. 5. do 30. 6. 2012.

Zákazník tak například může při této formě finančního úvěru ušetřit v porovnání se standardní typem financování 18 406 Kč u modelu Yaris 1.0 l VVT-i 5 dv. ve výbavě Active s pořizovací cenou 269 900 Kč včetně DPH.

 

Yaris Power

Nová výbava Power, nabízená výhradně s motorem 1,0 VVT-i a to v 3 a 5dveřové karoserii vychází z výbavy Entry. Tuto výbavu rozšiřuje jak z hlediska komfortu, tak i z hlediska designu. Zároveň si zachovává jednu z hlavních předností tohoto modelu – maximální bezpečnost včetně 7airbagů a stabilizačního systému VSC s TRC.

Yaris Power vyplňuje mezeru v současné nabídce značky Toyota a poskytne tak v nižší cenové hladině segmentu B velmi atraktivní poměr ceny a výbavy.

Cena 5dveřové verze včetně klimatizace, otáčkoměru, předních elektrických oken i zrcátek, centrálního dálkového zamykání, audiosystému s rádiem/CD a podporou MP3, barevných klik dveří i zrcátek je stanovena na 249 900,- Kč (resp. 239 900,-Kč u 3dveřové verze karoserie).

Tisková zpráva/-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.