Portfolio automobilky Toyota na letošním ženevském autosalonu ukazuje na pokračující úspěchy filozofie „vždy vyrábět lepší auta“ – od nejlépe etablovaných plně hybridních vozů na trhu a mnohokrát oceněných sportovních vozů přes uvedení čtvrté generace průkopnického modelu SUV až po nahlédnutí do budoucnosti osobní mobility ve městech.

Auris Touring Sports

Po předpremiéře na autosalonu v Paříži se ve světové premiéře objeví na letošním ženevském autosalonu model Auris Touring Sports. Budou oznámeny i kompletní technické specifikace, rozměry a údaje o výkonech. Nové kombi Auris Touring Sports spojuje všestrannost a dynamický design se skvělou přepravní kapacitou a technologií plně hybridního pohonu, která je v dané třídě jedinečná. Model by se tak měl stát novým etalonem v segmentu kombi nižší střední třídy. Premiéru nového modelu Auris Touring Sports bude doprovázet jedna designová studie – Auris Touring Sports ´Black´.

 

RAV4

Čtvrtá generace modelu Toyota RAV4, která se poprvé představí v rámci evropských autosalonů, staví na průkopnické tradici a nyní klade větší důraz na rodinné využití ze strany zájemců o vůz této kategorie, ovšem bez kompromisů v základních atributech tohoto modelu. Nová RAV4 nabízí výrazné stylistické provedení, kultivovaný design interiéru prémiové kvality, hospodárnější provoz a další vylepšení soustavy stálého pohonu všech kol v zájmu ještě většího požitku z jízdy. Premiéru nové Toyoty RAV4 podpoří dvě designové studie – RAV4 ‘Premium’ a RAV4 ‘Adventure’.

Koncept FT-86 Open

Koncept Toyota FT-86 Open s otevřenou karoserií je atraktivním předobrazem možné budoucí varianty mnohokrát oceněného sportovního modelu GT86. Koncept byl vytvořen s cílem zjistit reakce možných zájemců v době, kdy probíhají technická hodnocení prototypu. FT-86 Open opět ukazuje cestu, jak posunout potěšení z jízdy na další, ještě vyšší úroveň. O tom, že by se kabrio mohlo objevit v Ženevě jsme si už říkali.

TOYOTA i-ROAD

TOYOTA i-ROAD je kompaktní koncept z kategorie osobní mobility, umožňující zábavnou, rychlou a hospodárnou přepravu dvojice osob po městě, bez produkce škodlivých emisí.

Tisková zpráva/-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.