Autosalon v Tokiu je ještě hudbou budoucnosti, ale už teď si začínají vrabci na střechách štěbetat, co všechno bude v téhle technikou opředené zemi k vidění. Jako jedna z prvních své plány prozradila společnost Wald International. O těch jsme si už několikrát říkali, vždyť se podívali na zoubek takovým automobilový velikánům jakými jsou například Rolls Royce Ghost nebo Phantom Drophead Coupé či Mercedes-Benz CLS63 AMG a dalším. A právě pro chystaný tokijský autosalon si tahle japonská tuningová společnost připravila lahůdku v podobě decentně upraveného faceliftu Toyoty Land Cruiser. Celá úprava nese název jak jinak než Black Bison.

Připravovaný tuningový balíček obsahuje agresivněji upravený přední nárazník, rozšířené blatníky, které autu na šířku přidaly 40 mm a zbrusu nový zadní nárazník s integrovaným difuzorem. Zákaznící si také mohou objednat střešní spoiler a víko zavazadlového prostoru vyrobené z uhlíkových vláken. Mezi další možnosti úprav pak patří LED mlhovky, sportovní výfukový systém a jedinečná kola z lehkých slitin.

V motoru k žádným zásadním změnám dojít nemá. Můžeme tedy očekávat, že JDM (tedy ten prodávaný v Japonsku) Land Cruiser Black Bison bude mít pod kapotou již dobře známý benzínový motor V8 o objemu 4,6 litru a s výkonem 234 kW/318 koní a s točivým momentem 460 Nm.

 

Celý tenhle tuningový kit budoucí zákazníky vyjde na v přepočtu 114 tisíc korun.

-AR-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.