Škodovka své nejnovější novince, Škodě Rapid, opravdu věří! Jak jinak si vysvětlit to, že hledá rodiny, které chtějí bezplatně užívat nový vůz pro soukromé účely po dobu tří měsíců, navíc s pěti plnými nádržemi paliva zdarma. Rodinou se podle pravidel rozumí tři osoby, z nichž dvě musejí být starší 18 let a alespoň jeden ze členů rodiny musí být mladší 15 let. Pravidla přesně říkají, cituji: „Alespoň dva příslušníci soutěžní rodiny musí být plnoletí (starší 18 let) a ve vztahu k ostatním členům soutěžní rodiny v postavení pokrevních předků v přímé linii. Tj. alespoň dvě osoby ze soutěžní rodiny musí být vůči ostatním členům soutěžní rodiny v postavení rodičů, prarodičů apod.“

To, co musíte udělat, abyste se do soutěže mohli zapojit je otevření internetových stránek www.testujrapida.cz, pravdivě vyplnit přihlášku, přiložit fotografii a napsat, proč byste právě vy a vaše rodina měli Rapida testovat – to vše až do 21.října 2012. Pokud porotu zaujmete a budete vybráni, obdržíte na tříměsíční testování (27. 10. 2012 – 26. 1. 2013) vůz Škoda Rapid s plnou nádrží a CCS kartou přednabitou na 10 tisíc Kč. Jedinou podmínkou, kterou pak budete muset vůči Škodovce splnit, bude report toho, jaké zážitky, ať už pozitivní nebo negativní, ve vás Rapid zanechal. A to každých 14 dní.

Tak co? Jdete do toho? Pokud ano, držíme vám palce! Jak jsem sami zjistili v našem rychlotestu, nová Škoda Rapid není vůbec špatné auto.

 

-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.