Zima se blíží a nejzajímavější akce, která se přes zimu pravidelně koná, je tuningová přehlídka Essen Motorshow. Společnost TechArt se chystá, že v prosinci v Essenu představí svůj nejnovější tuningový balíček pro Porsche Boxster. V nabídce úprav bude kromě povedených kol z lehké slitiny také několik variant, jak proměnit interiér, ale i exteriér. Vše v duchu „náš zákazník, náš pán“…

Novinkou TechArtu jsou právě již zmiňovaná 21“ kola s pěti tenkými paprsky. Díky speciální slitině jsou kola o 40% lehčí než sériová. A to nejen na ovladatelnosti už rozhodně bude znát. Další variantou úpravy je možnosst instalace nového kompletního výfukového systém z nerezové oceli se dvěma koncovkami.

Co by to bylo za sporťák bez sportovních pružin?! Ty, co TechArt nabízí, sníží Boxster o 30 mm vpředu a 20 mm vzadu. A protože i ve sportovním autě se přece majite musí cítit jako v pokojíčku, nabídne TechArt hned několik variant dekorativního obšití volantu a sedaček, několik druhů a barev kůží a tajé třeba menší tříramenný volant. Pro změnu exteriéru pak společnost nabízí aerodynamický kit tvořený převážně z uhlíkových vláken.

 

No, málo toho není a jsme zvědaví, jak bude Boxster vypadat reálně. Tyhle první obrázky nevypadají vůbec špatně. A jak se líbí vám?

-AR-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.