Taky vás tak baví drifty? A taky se vám líbí, když někdo tuhle techniku vážně umí? Přiznávám, že mě moc. Ale problém nastane ve chvíli, kdy si každý druhý začne myslet, že je minimálně brácha Kena Blocka. Jeho videa jsou opravdu hodně nakažlivá a je mi jasné, že inspiruje mnohé řidiče k podobným kouskům, ale ne vždy se takové pokusy povedou nebo dokonce vyplatí. Přesně jako v případě tohoto videa.

Na něm se nám totiž představí dva rychlí a zběsilí drifteři, kteří se snaží ukočírovat Nissana Silvii a Toyotu Supru. Jenže k tomu mají ještě mladou slečnu, která si hraje na dopravní kužel. Ale bohužel se stalo to, co se stát muselo. Jeden z vozů slečnu pořádně nabral obrovským křídlem na víku kufru. Naštěstí to až neskutečně ustála, ale z nějakého mě neznámého důvodu křídlo z auta uletělo. Nevěřím tomu, že ho měl pořádně přidělané a jestli ano, pak je tahle slečna sestra supermana. Možná nešetřil a bylo opravdu z karbonu nebo podobného materiálu..

Podívejte se na tohle krátké video. Ale rozhodně to doma sami nezkoušejte! O hlavu se dá přijít i jiným způsobem, třeba se raději zamilujte…

 

-AR-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.