Na posledním ročníku Tokijského týdne módy vzniklo velice zajímavé spojení. Mercedes-Benz tuto akci sponzoruje, ale tentokráte šla spolupráce módy a Mercedesu ještě o kousek dál. Japonská oděvní společnost Mastermind Japan, která je nejen v Japonsku oblíbená především u zákazníků z řad pánů, se již v roce 2011 rozhodla, že si „ušije“ svůj vlastní Mercedes -Benz G55 AMG. Na konečný výsledek se můžeme právě teď podívat.

Každé objednané „Géčko“ v edici Mastermind bude vyráběno na zakázku, a aby bylo auto na první pohled jednioduše rozeznatelné od „obyčejného“ Mercedesu-Benz třídy G, nechybí loga v podobě pirátské lebky hned na několika místech. Najít ho můžete v interiéru, pod zpětnými zrcátky, na krytu rezervního kola nebo zadních dveřích.

Barva vozu je omezena pouze na temnou Obsidian Black, tedy na krásnou hlubokou černou barvu. V černé barvě je vyveden také  kožený interiér.

 

Nicméně, pokud Vás právě napadlo, že si uděláte výlet do Japonska, a že si tuhle černou krabici pořídíte, tak, bohužel, máte smůlu. Auto už se objednat nedá. Poptávka byla tak velká, že bylo vyprodáno během pár dnů. Ale aspoň ušetříte… Mastermind „Géčko“ totiž vyšlo na cca 5,1 milionu Kč.

-AR-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.