Že Usain Bolt, nejrychlejší muž planety, mistr světa a také olympisjký vítěz, propaguje Nissan GT-R, už víme. Před pár dny byla navíc odhalena speciální verze – Bolt GT-R – vyvedené ve vítězné zlaté barvě. Jde o auto, které bude věnováno do aukce. Výsledná vydražená částka půjde na Nadaci Usaina Bolta, která pomáhá dětem a mladým lidem se vzděláním v Boltově rodné Jamajce.

Ptáte se, co je na autě kromě zlatého lakování ještě zvláštního? Pár věcí se ještě najde. Interér je zlatý, ale není to lak. Je pozlacen pravým zlatem. Třešničkou na dortu bude vlastnoruční podpis Usaina Bolta na karoserii.

Aukce bude proíhat online na ebay, ale podrobné informace nebyly zatím zveřejněny. Musíme si prý počkat na konec října. V souvislosti s tímto speciálním GT-R můžeme také očekávat speciální „Boltovu“ edici téhe Godzilly, ale opět si na podrobnosti budeme muset ještě počkat. Pro zkrácení dlouhé chvíle při čekání si alespoň můžete prohlédnout exkluzivní produkční Nissan Juke-R, který už putuje ke svému majiteli.

 

-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.