Americké Muscle cars a jejich úpravy jdou v ruku v ruce. Většinou jde o zvýšení výkonu a věci s tím spojené a celé to zakončí luxusní lakování. V případě tohoto Dodge Challengeru se úpravy ubíraly ještě dále. Auto má na svědomí tuningová společnost a amerického Cincinati (ve státě Ohio), která se jmenuje Spade Made – Livin Kustom.

Při pohledu na fotografie si můžete říct, že auto je pro běžný provoz naprosto nepoužitelné. Je nízko a sebemenší kamínek nebo třeba příčný práh musí pro auto být nepřekonatelnou překážkou. Ale opak je pravdou. Díky instalaci vzduchového podvozku, si řidič sám může sám určit výšku v jaké auto pojede v rozmezí až několika centimetrů.

Rozhodně však budou limity auta blíže než u běžného sériového Challengera. Obrovská 26″ kola Forgiato Wheels jsou obuta do velmi nízkých pneumatik.

 

Celek dotváří dvoubarevné lakování auta i samotných kol. Úpravce neudělal zase až tolik změn, ale auto proměnil k nepoznání. Líbí nebo nelíbí? Podělte se s námi v komentářích nebo na našem facebooku! 😉

-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.