Volkswagen vyhlásil výsledky jedinečné soutěže „Czech it up!“ a předal atraktivní ceny výhercům. Nejvíce bodů v soutěži na Facebooku nasbíral Jakub Kokoška, který se stal majitelem zcela nového vozu Volkswagen up!. Na dalších místech se umístili Petr Dudík a Petr Hlubek. Mezi soutěžící, kteří obsadili 4. až 30. místo, byly rozděleny dárky z nabídky Volkswagen Lifestyle.

Ceny výhercům předal Petr Janeba, vedoucí divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika, začátkem listopadu v reprezentačních prostorách společnosti Porsche Česká republika.

„Gratulujeme všem výhercům naší facebookové soutěže a děkujeme všem soutěžícím za jejich účast. Velký zájem veřejnosti o tipovací hru byl pro nás příjemným překvapením. Inovativní formát atraktivní soutěže nám umožnil prostřednictvím sociálních médií oslovit velkou skupinu potenciálních zákazníků, zvýšit povědomí o neméně inovativním up!u a posílit image značky Volkswagen na českém trhu,“ řekl Petr Janeba.

 

Soutěž „Czech it up!“ probíhala na facebookovém profilu Volkswagen Česká republika od poloviny září do poloviny října a během této doby zaznamenala aplikace celkem 175 000 návštěvníků. Úkolem soutěžících bylo na slepé mapě České republiky co nejpřesněji označit místo, na němž byl up! na každé z třiceti fotografií zachycen, a odpovědět na tipovací otázky.

Tisková zpráva/-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.