Domací Škodovku letos čeká velký rok, neboť podle nejnovějších informací hodlá na světové trhy uvést šest nových, nebo výrazně modernizovaných modelů. Co nás tedy čeká?

Škoda France na svém Facebooku uveřejnila kartu naznačující příchod šesti modelů v letošním roce. Již teď jistými novinkami pro světové trhy jsou Rapid v lednu, nová Octavia v březnu a Octavia combi v červnu.

To jsou prozatím známé novinky, tudíž zbývají ještě tři – v srpnu, říjnu a prosinci. Většina světových médií se shoduje, že jimi budou Octavia RS a faceliftované verze modelů Yeti a Superb. Ovšem možností také je, že Škoda překvapí a uvede něco zcela jiného.

 

Ještě jsou ve hře lehce modernizované modely Fabia a Roomster, které dostanou nová loga, jak jsme Vás nedávno informovali. Ovšem s úspěchem se dá pochybovat, že by tuto změnu považovala automobilka za tak významnou, aby jí propagovala jako výrazně modernizované modely.

Přestože je již téměř jasné, co se pod plachtami na obrázku schovává, počkejme si na zbytek letošního roku. Třeba nás Škoda přeci jen něčím překvapí 🙂

-FM-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.