ŠKODA AUTO letos podruhé podpořila projekt Fashion for Kids nadace Terezy Maxové. Výtěžek z módní přehlídky dostanou děti z 02dětských domovů v České republice. Oficiálním vozem akce, který bude současně dopravovat pozvané hosty, je ŠKODA Rapid. Přehlídka ‚ŠKODA Rapid presents: Fashion for Kids 2012 – Nový začátek‘ se uskuteční 28.listopadu 2012 od 20:00 hodin v pražském Obecním domě.

„Nadace Terezy Maxové dětem je výjimečnou institucí,“ říká Petr Pečenka, ředitel společnosti ŠKODA AUTO Česká republika. „Fashion for Kids je jedním z řady projektů nadace. Jsme rádi, že můžeme být jeho partnerem, a pomoci tak zlepšit situaci znevýhodněných dětí. Jako největší český průmyslový podnik a značka, která nabízí automobily pro rodiny, je pro nás podpora takových projektů otázkou společenské odpovědnosti,“ dodává Pečenka.

Nadace Terezy Maxové dětem pomáhá znevýhodněným dětem v ČR už od roku 1996. Tereza Maxová, která je zakladatelkou nadace a věnovala ji nejen své jméno, je známá topmodelka. Od roku 2004 pořádá její nadace každoročně dětskou módní přehlídku Fashion for Kids.

 

Důležitou roli bude mít letos na přehlídce také ŠKODA Rapid. Flotila sedmi vozů poslouží k přepravě VIP hostů galavečera v Obecním domě. ŠKODA Rapid byla na český trh uvedena teprve před několika týdny. Příznivá cena, velkorysá nabídka prostoru a v neposlední řadě i vysoký bezpečnostní standard dělají z nejnovějšího vozu značky ŠKODA ideální automobil pro rodiny.

Podpora Nadace Terezy Maxové je jen jeden z mnoha příkladů péče, kterou ŠKODA AUTO věnuje těm, kteří ji potřebují. V České republice je logo s okřídleným šípem spojeno mimo jiné s činnostmi Centra Paraple či projektu Zdravotní klauni. Automobilka se silně angažuje také v oblastech podpory sportu, kultury a životního prostředí. Mezi tradiční partnery společnosti ŠKODA z oblasti kultury patří Česká filharmonie, Národní divadlo, Národní muzeum a Národní technické muzeum. Automobilka podporuje i vybrané mimopražské mezinárodní akce jako Smetanovu Litomyšl nebo Mezinárodní filmový festival pro děti a mládež ve Zlíně.

Tisková zpráva/-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.