Vorsteiner a jejich úpravy jsme vám již několikrát představovali, například Porsche 911 Turbo S nebo Mercedes-Benz C63 AMG Coupé – to  jsou jedny z těch opravdu povedených. A protože jde o společnost na světovém poli tuningu velmi důležitou, na letošní americké tuningové přehlídce SEMA Show nesmí chybět. Má tam dokonce hned několik stánků. V jednom z nich, jenž je umístěn mimo hlavní halu, Vorsteiner nabízí zájemcům k detailnímu nahlédnutí novinku – GTRS5 Coupe. Pokud si myslíte, že vzhledem k písmenkům „GTR“ v názvu mluvím jde Nissan GT-R, musím vás vyvést z omylu. Jedná se o BMW E92 M3 v trochu zběsilejší úpravě.

Pod kapotou téhle potvory se nic nezměnilo, v motorovém prostoru tedy můžeme najít čtyřlitrový osmiválec o výkonu 420 koní. Veškeré změny jsou tedy pouze vzhledové.

Nový bodykit je vyroben téměř celý z uhlíkových vláken a sestává se z karbonového předního nárazníku s integrovaným spoilerem, řádně rozšířené zadní blatníky taktéž z karbonu, nový zadní nárazník, prahy a chybět nesmí ani přední blatníky. Aby efekt zběsilého monstra byl maximální, obuli na auto 19″ kola s označením VS-310R.

 

Pokud vás na tohle BMW chytila mlsná, pak si pospěšte. Vyrobeno bude totiž pouze 40 kusů určených do celého světa.

-AR-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.