SEAT vyhlásil výsledky soutěže „Postav se na hlavu“, která probíhala od 10. září do 30. listopadu 2012 na doméně www.postavsenahlavu.cz, na níž odkazovala také facebooková stránka SEAT Česká republika. Ze zaslaných záběrů „stoje na hlavě“ se odborné porotě nejvíce zamlouvala kreativní díla Vladimíry Baumgartnerové, Jiřího Němečka a Jakuba Tesaříka. Výherci si už vybrali víkendový zájezd pro dvě osoby a teď se těší do katalánské metropole Barcelony. Partnerem soutěže byla společnost ŠkoFIN, která poskytne výhercům kapesné ve výši 200 EUR.

Soutěž, kterou SEAT vyhlásil na podporu své podzimní kampaně, v níž postavil ceny vozů Ibiza 5D, Ibiza ST a Altea XL na hlavu, vyvolala značný zájem. Kreativitě se meze nekladly a mnohé příspěvky šikovných akrobatů vyvolaly i na Facebooku velkou pozornost. Úkolem pro soutěžící bylo zvěčnit svůj stoj na hlavě, ať už fotografií nebo videem, a svým akrobatickým kouskem se pochlubit na soutěžní internetové stránce, jejíž návštěvníci udělovali svým favoritům hlasy. Do finálového boje o tři zájezdy do Barcelony postoupilo 10 nejoblíbenějších příspěvků.

Neúspěšní účastníci soutěže „Postav se na hlavu“ nemusí truchlit, protože se značkou SEAT mohou soutěžit o velmi atraktivní ceny i v novém roce. Aktuálně probíhá soutěž „Vyfoť legendu“ o nové Toledo. Stačí najít a vyfotit legendu – SEAT Toledo – a výsledný snímek nahrát na internetovou stránku www.vyfotlegendu.cz nebo na facebookovou aplikaci „Vyfoť legendu“. V období od 1. prosince 2012 do 31. března 2013 mohou návštěvníci těchto stránek vybírat svými hlasy nejlepší záběry. Do finále se dostává třicet nejoblíbenějších snímků, z nichž komise vybere pět výherců soutěže o nejzajímavější fotografii Toleda.

 

Tisková zpráva/-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.