Hledáte a stále nemůžete narazit na lidi, kteří jsou stejnými „petrolheady“ jako Vy? Na lidi, kteří naplní vaše představy úpravy auta? A nebo jen hledáte někoho, kdo nabízí téměř kompletní autoslužby na jednom místě? Možná jsme jedno takové místo našli. Jedná se o společnost SAPE-CARS.CZ s.r.o., kde pro vás udělají (nebo vám pomohou udělat) vše, co vám nejen na očích uvidí.

Jsou schopní zajistit okamžitý výkup vašeho auta nebo jeho zástavu, komisní prodej, se kterým jim pomohou rozsáhlé prodejní plochy s vysokou návštěvností či arzenál inzertních serverů v ČR. Z toho vyplývá, že automobil si u SAPE-CARS.CZ s.r.o. můžete také koupit. Pokud si nevyberete na prodejní ploše, můžete si nechat automobil dovézt ze zahraničí přesně podle vašich požadavků. Řešení se pro vás nabízí i v případě, že nedisponujete potřebnou hotovostí. Sjednání výhodného financování je samozřejmostí, a to nejen na vozy z nabídky SAPE-CARS.CZ s.r.o., ale i na auta ze soukromé inzerce, z jiného autobazaru či od vašich známých. Aby služby spojené s nákupem a prodejem auta byly kompletní, auto vám i pojistí. Vybrat si můžete z několika spolupracujících pojišťoven.

 

Když už si své nové auto odvezete a stane se nějaká nehoda, pak se opět a bez starostí na SAPE-CARS.CZ s.r.o. můžete obrátit. Stačí „zvednout“ telefon, vytočit číslo a pak už jen počkat. Pro váš automobil si během chvíle přijede odtahová služba a vše, co se týká komunikace s pojišťovnou a samotnou opravu za Vás zařídí. Díky dlouholetým zkušenostem s prodejem dílů pro motorsport, tuning a exotické sportovní i nesportovní vozy, se nemusíte bát svěřit jim do rukou vozidla typu Subaru Impreza STI, Porsche 911, Toyota Supra nebo třeba zánovní Mercedes-Benz třídy E či zcela běžnou Škodu Octavia. Vše probíhá jedoduše, velmi průhledně a veškeré kroky jsou prováděny ve spolupráci s majitelem. Zapůjčení náhradního automobilu po dobu opravy je samozřejmostí.

V SAPE-CARS.CZ s.r.o. nezapomněli ani na blázny, kteří mají blízko k motorsportu nebo tuningu. Pokud potřebujete postavit nebo poupravit „závoďák“ nebo jen odlišit svoje sériové auto od jiných, jste také na správném místě. Rádi Vám, díky zkušenostem v motorsportu, poradí s vhodnou volbou komponentů dle jejich použití a požadovaných nároků. Okruh automobilů není nijak omezený, ale SAPE-CARS.CZ s.r.o. se specializuje zejména na známé rally čtyřkolky Mitsubishi Lancer Evolution a Subaru Impreza, na které mají skladem i použité díly.

-PR-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.