Nedostatek peněz nás odsuzuje k zavrhnutí našich automobilových snů, které samozřejmě zahrnují nákup zábavného sportovního auta. Z toho vyplývá otázka: Kdybyste měli „zbytečných“ 700 000Kč, jaký sporťák byste si koupili?

Pravidla jsou jednoduchá: Vyberte si auto, ať už bude ojeté nebo nové, které se i s případnými úpravami vejde do rozpočtu „přijatelných“ 700 000 Kč…

Adeptů na nejlepší sporťák za rozumnou cenu jsou kvanta. Může to být například lehká a neskutečně ovladatelná Mazda Miata, neboli MX5. Trochu sportovnější a renomovanější značku může zastupovat Porsche Cayman nebo brutální výkon představující Cheverolet Corvette C6 (ta by už mohla být i supersport :-)). Dalším japonskými zátupci mohou být i Nissan 350Z nebo 370Z, Mitsubishi Lancer EVO nebo Subaru WRX (STI). Nemůžeme vynechat ani BMW s M3-kou nebo Z4kou. V neposlední řadě to může být i novinka od Toyoty, model GT86, kterou budeme v brzké době testovat či jeho sesterský model Subaru BRZ.

 

Nezapomeňte, že čím levnější auto „koupíte“ tím více peněz vám pak zbude na úpravy, kterými byste se mohly přiblížit závodním speciálům (okruhovým, rallyovým i driftovacím), nebo prostě tak, aby auto bylo podle vašeho gusta.

Napište nám na facebook, do mailu (tomas@auto-mania.cz) nebo přímo sem do komentářů, které auto je váš favorit.

-TJ-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.