Má povolení zabíjet, během vteřinky okouzlí každou dámu v okruhu jednoho kilometru a navíc má možnost hrát si s těmi nejlepšími technickými vymoženostmi nebo řídit ta nejúžasnější vozidla. A teď nemluvím jen o autech, ale třeba o kamionech nebo sovětských bojových tancích… Nicméně nejvíce je spojován s klasickým Astonem Martin DB5 a v posledním díle i s DBS. Rukou mu však prošly skvosty jako Lotus Esprit, Jaguar XKR či několik BMW.

Bond, James Bond. Pánové, přiznejte se, kdo mu závidí (alespoň trošku) a dámy, která byste s ním nezašla na skleničku? 🙂 Světově nejznámější (fiktivní) tajný agent, znalec Martini (protřepat, nemíchat) a věčný bojovník za královnu a Velkou Británii. Ale proč o tom mluvím. Za zhruba měsíc by měl do kin po celém světě vtrhnout nový film s agentem 007 v hlavní roli, a protože se ještě stále najde mnoho těch, kteří Danielu Craigovi nepřišli na chuť (já mám stále slabost pro Pierce Brosnana), pojďme si tedy připomenout ty nejlepší automobilové honičky v podání některých dřívějších představitelů agenta s povolením zabíjet.

Trefili se autoři s výběrem scén? Jaká je vaše nejoblíbenější a co říkáte na Bonda v BMW? Těšíme se na vaše reakce v komentářích a na facebooku. 🙂

 

-AR-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.