Tuningová společnost Project Kahn nezahálí a představila svůj nejnovější projekt tuningového balíčku pro Range Rover Sport s názvem Vesuvius. Jeden takový balíček byl již před rokem představen, ale zatímco původní body kit, který vyvinul přímo majitelem společnosti Afzelem Kahnem, byl mnoha jinými společnostmi okopírován, tento je opět zbrusu nový. Range Rover Sport byl upraven ve všech směrech. Jiný je exteriér, jiný je interiér a ladilo se také pod kapotou.

Když se podíváme na vnější vzhled, na první pohled si můžeme všimnout přepracovaného předního nárazníku, v jehož bocích, které plynule navazují na rozšířené blatníky, najdeme světla LED pro denní svícení. Přední maska je z karbonu a je vyplněna síťovinou. Z boku pak vyniknou velká kola o rozměru 22 palců v barvě antracitu, která výborně ladí k barvě karoserie.

Pod kapotou se ukrývá oblíbený vznětový motor SDV6 o objemu tři litry, který nabízí maximální výkon 256 koní a  443 Nm točivého momentu. Motor je spojen s osmistupňovou automatickou převodovkou ZF 8HP70 s možností řazení pádly pod volantem.

 

Cena takto upraveného Range Roveru se vyšplhá až na (v přepočtu) cca 2 180 000 Kč… Tak co? Líbí se vám?

-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.