Společnost Porsche Inter Auto CZ, výhradní dovozce a prodejce vozů Porsche v ČR, rozšiřuje svůj prémiový servisní Youngtimer Program. Ten je nově určen všem majitelům vozidel Porsche ve stáří již od pěti let. Prvotřídní péči mohou klienti využít v autorizovaných servisech Porsche Brno a Porsche Centrum Praha od 1. února 2013.

„Na základě velkého zájmu klientů o Youngtimer Program u vozů Porsche starších 7 let přicházíme s rozšířením nabídky pro vozy starší 5 – 6 let. Věříme, že tímto krokem uspokojíme více stávajících, ale také nových zákazníků, kteří oceňují nadstandardní služby a prvotřídní péči našich Porsche Center,“ říká generální ředitel Porsche Inter Auto CZ pan Christian Lang.

 

Servisní Centra v Praze a Brně jsou vybavena nejmodernější diagnostikou a opravárenskou technikou doporučenou výrobcem. Youngtimer Program klade důraz na originalitu a zaručuje při koupi náhradních dílů výjimečné cenové zvýhodnění. Při montáži originálního příslušenství Porsche získá zákazník autorizovaného servisu až dvouletou záruku a především garanci bezchybného, profesionálního řešení oprav.

Podmínkou Youngtimer Programu pro vozy starší 5 – 6 let je zvýhodněná hodinová sazba včetně práce za 1 590 korun (bez DPH), 10% sleva na náhradní díly použité při opravě či údržbě vozu a dvouletá záruka na originální příslušenství Porsche. Nabídka pro vozy od 7 let je hodinová sazba stanovena na 1 390 (bez DPH) a 20% sleva na náhradní díly. I zde platí plná až dvouletá záruka na originální komponenty.

Zájemci o všechny výhody programu Youngtimer se mohou registrovat v autorizovaných servisech Porsche Brno a Porsche Centrum Praha nebo prostřednictvím internetu na www.porsche.cz v sekci „Youngtimer Program“.

Tisková zpráva/-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.