Porsche svůj tradiční model 911 představilo již téměř před rokem a půl a postupně na trh pouští další a další modely. Poslední z nich, Carrera4 a Carrera4 S, tedy modely s pohonem všech kol, se představily teprve před pár měsíci. Chybí zatím supersilné verze Turbo a Turbo S či takřka závodní silniční stroje v podobě modelů GT3. Ty jsme sice už na fotkách i na videu viděli při testování ve Španělsku, ale oficiálně je automobilka dosud neukázala.

To se má brzy změnit. Poslední neoficiální zvěsti slibují, že automobilka příští měsíc ukáže první obrázek a o další měsíc později, v březnu na autosalonu v Ženevě, předvede auto naživo. Na trh by se mohlo Porsche 911 GT3 dostat už v polovině tohoto roku – přesněji řečeno o prázdninách.

Porsche 911 GT3 dostane ještě o poznání širší bodykit než devět-set-jedenáctky s pohonem všech kol. Proslýchá se však, že o přenos síly na (asi) všechna kola se bude starat výhradně dvouspojkový automat PDK. Informace jsou nepotvrzené a pocházejí od jednoho amerického dealera vozů Porsche.

 

-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.