Stejně jako v loňském roce, tak i letos představí německá tuningová společnost TechArt na autosalonu v Ženevě svůj nejnovější balíček pro Porsche 911 Carrera 4S.

Letos bude Ženeva opravdu zajímavá a doslova nabitá všemi novinkami. Ferrari přiveze nástupce slavného Enza, Alfa Romeo zase svůj model 4C. A protože ani zkušené tuningové společnosti nemohou zůstat pozadu, šéfové TechArtu se rozhodli představi svůj nejnovější počin pro nové čtyřkolky Porsche 911 právě tam.

Vystavený vůz bude vyveden v klasické zelené barvě s názvem Emerald Green a bude doplněn o aerodynamický kit skládající se z předního spoileru, nových bočních prahů, zadního difuzoru, nově tvarovaného křídla a rozšířených blatníků. Zvučný a řádně chraplavý zvuk pak zajistí nový, ručně dělaný závodní výfuk. Jako takovou třešničku na dortu si zákaznící mohou k tomuto kitu doobjednat ještě stavitelný podvozek, který může vůz přizvednout až o 60 mm. Divíte se, že píšu přizvednout, když dnešní móda velí snižovat? Ona tahle Carrera je sama o sobě tak nízko u země, že by se budoucím zákazníkům mohlo stát, že nepřejedou ani retardéry. 🙂 U TechArtu prostě myslí na vše. 🙂 Zákazníci dále mohou výbírat z 20″ nebo 21″ ultralehkých kol, která jsou autu doslova šitá na míru. Skvěle mu padnou!

 

Uvnitř vozu je pak vše skvělě sladěno s exteriérem. Luxusní kůži doplňují detaily ve stejné zelené barvě Emerald Green, do které je oděna karoserie. Obzvláště sedačky se dle mého názoru náramně povedly. 🙂 Ani klasický tříramenný volant se zeleným prošíváním jistě nikoho nenechá na pochybách, zda je tahle Carrera 4S to pravé ořechové. Mně se prostě tahle Esmeralda hodně líbí. A co vám? 🙂

-AR-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.