Od 5. do 27. září 2012 pořádá společnost Peugeot Česká republika ve spolupráci se svou sítí autorizovaných koncesionářů akci Peugeot Professional Roadshow 2012. Cílem je představit firemním zákazníkům kompletní řadu užitkových vozů a štědrou nabídku výhod spojenou s  financováním Peugeot Finance.

Peugeot Professional Roadshow 2012 má za úkol upevnit pozici značky Peugeot v oblasti LCV. Se 712 registrovanými užitkovými vozy (ke konci července 2012) a podílem na trhu 9,1% zaujímá značka Peugeot čtvrtou příčku mezi automobilkami. Rozsáhlá prezentační a obchodní akce by měla navázat na úspěch loňské Professional Roadshow a posílit výsledky prodejů ve všech kategoriích lehkých užitkových vozů.

Od nejmenší městské dodávky Bipper po největší Peugeot Boxer, přestavby i verze 4×4…, k vidění a k testování bude kompletní řada přizpůsobená potřebám firem a podnikatelů nejrůznějších profesí. Flotila o devíti vozech navštíví za 23 dní 16 českých měst. Pro prezentaci byla zvolena nejrušnější nákupní a hobby centra.

 

Mimořádně štědrá nabídka výhod čeká na zákazníky, kteří zvolí financování Peugeot Finance. K výhodné ceně získají i prodlouženou záruku na 3 roky (nebo 100 000 km), kartu CCS v hodnotě 20 000   Kč či manuální klimatizaci a autorádio zdarma.

Velkým lákadlem pro návštěvníky akce bude možnost vyhrát Peugeot Expert Furgon L1H1 a další ceny, jako například letenky do Amsterdamu aj.

Více informací naleznete na internetových stránkách Peugeot Professional Roadshow 2012.

Tisková zpráva/-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.