Když vyslovím Paul Jr. Designs, určitě se mnozí z vás pozastaví. Co dělá vyhlášený americký úpravce motorek na portále o autech? Je to jednoduché. Paul Jr. Designs totiž umí upravit také auto – Chevrolet Camaro. Kdo z vás by nevěděl, o koho jde, je to syn zakladatele Orange County Choppers, který se s tátou rozhádal a založil si vlastní společnost zabývající se právě úpravou motorek.

S úpravou Camara Paulovi a jeho týmu pomáhala společnost Trans American Muscle, to je floridská společnost zabývající se tuningem autem. Úpravy zahrnují velké 2,9 palce veliký kompresor naroubovaný na motor V8 LS3 a kompletně nový výfuk. Upraven byl samozřejmě také vzhled. Pojďme začít v interiéru.

Ten je navržen tak, aby zcela odrážel exteriér. Po usednutí do kůží a alcantarou čalouněných sedadel uvidíte novým plechovým obložením doplněný interiér, doplňky z mědi nebo nové ozdobné lišty prahů. Na několika místech si budete moci také všimnout loga Paul Jr. Designs.

 

Při pohledu zvenku na první pohled zaujmou 22″ kola Ritorno Forgiato Wheels, černý matný lak, plechové obložení boků a kapoty motoru. Camaro působí hodně surovým dojmem válečných letounů. Prostě typický drsný americký muscle car!

Pokud se vám auto líbí, máte jedinečnou možnost si jej pořídit. Bude vyrobeno přesně 77 kusů, jejichž prodej bude zajišťovat americký dealer Domani Motor Cars. Poprvé se upravené Camaro objevilo na letošní výstavě Daytona Bike Week.

-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.