Tiše doufám, že až na tyhle fotky narazí vývojářská část automobilky Volkswagen z Číny (létají totiž po celém internetu), nenapadne je něco podobného zrealizovat. Ono totiž sestavit dohromady Volkswagen Phaeton a Bentley Continental chce vážně odvahu a mozkové buňky na dovolené. A vrchol všeho je, nechat si za to zaplatit – vozidlo bylo ještě donedávna na prodej.

Pokud jste si nebyli jistí, tak auto na fotkách opravdu továrnu opustilo jako luxusní limuzína v podobě Volkswagenu Phaeton. Jenomže po nějakém čase se dostal do ruky komusi z New Jersey a ten se rozhodl, že to tak dál nezůstane. Je sice pravda, že Phaeton a Bentley používají stejnou podvozkovou platformu s označením D1, ale to přece neznamená, že z původně docela povedeného vozu udělám guláš.

Inzerát byl před pár dny vystaven na inzertním serveru www.craiglist.org který se dá přirovnat k našemu bazoši. I podle toho inzeráty tam zveřejněné vypadají. Z inzerátu se velice rychle stal hit po celém internetu a majitel neunesl vlnu posměšků a přihlouplých poznámek a inzerát smazal. Ani to nám ale nezabránilo ukázat vám, čeho jsou někteří schopni. A ještě jedno důležité číslo. Dotyčný za tuhle zběsilost chtěl 17.000 dolarů (asi 323 000 Kč). Auto je z roku 2004 a najeto má 115 tisíc mil. No nekupte to. 🙂

 

-AR-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.