Přijde vám sériová mrňavá Škoda Citigo příliš obyčejná? Chtěli byste si ji nějak okořenit, ale zároveň nechcete přijít o záruku, pokud byste auto odvezli k nějaké tuningové společnosti? Není problém! Škodovka přišla s úpravami svého nejmenšího modelu sama – půjde o verzi s označením Sport. Fotky a kratičké info zobratila automobilka na svém facebooku.

ŠKODA Citigo Sport bude mít pod kapotou malý tříválcový motor 1,0 MPI o výkonu 44 kW nebo 55 kW. Sériová kola jsou nahrazena 15″ koly s názvem Auriga a karoserie dostane nový sportovní kabát. Ten se skládá z předního spoileru, zadního spoileru a difuzoru v zadním nárazníku. To vše bude ještě doplněno o závodní polepy.

Změny se udály samozřejmě i v interiéru. Nová jsou sedadla, která jsou ve verzi Sport čalouněna několika barvami doplněnými o speciální vzor. Nový lak dostane palubní deska a vyměněn bude tříramenný sportovní volant. Ten, stejně jako hlavice řadící páky i madlo ruční brzdy, bude čalouněno kůží. Ovšem to nejstylovější bude obal klíče! 🙂

 

Otázkou však je, zda-li se tato varianta opravdu dostane i na český trh…

-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.