O tom, že novinka ze stáje BMW s označením BMW6 GranCoupé je hodně povedená, jsme se sami přesvědčili v rámci letošní akce BMW JoyDrive Tour 2012. To auto se nám prostě líbilo, i když jsme s ním zatím nejeli. Známý německý úpravce Hamann si nemohl nechat ujít příležitost a GranCoupé upravil.

Na první pohled vás doslova bouchne do očí nový aerodynamický kit. Tan se skládá z nového předního nárazníku, nové kapoty vyrobené z uhlíkových vláken, nové mřížky chladiče, nového zadního nárazníku či decentního křídla na víku kufru. Celek doplňuje čtveřice koncovek výfuku a v předním nárazníku zabudované LED denní svícení.

A protože u Hamanna nejsou žádní troškaři, obuli tuhle bestii do hodně pěkných kol nesoucích název Anniversary Evo Hyper Black. Vpředu jsou v rozměru 9×21 palců a vzadu dokonce 11×21 palců. Výčet všech úprav uzavírá stavitelný podvozek, který auto přiblížil o 30 mm k zemi a podle Hamanna výrazně zlepšil jeho ovladatelnost.

 

Další detaily zatím zveřejněny nebyly, takže se můžeme pouze domnívat, zda byl upraven také motor, případně jak. Nechme se překvapit, s čím nás Hamann záhy překvapí… 🙂

-AR-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.